KRAUNASI ...

NACIONALINIS ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRAS

Teisminis - Skolų (skolos) išieškojimas, Žalos išieškojimas

     
 

Teisminis skolų ir žalos atlyginimo išieškojimas
 
Jeigu turite visus reikiamus skolą ar žalą pagrindžiančius įrodymus, teisminio skolų ir žalos išieškojimo paslauga garantuoja Jums palankų teismo sprendimą. Priešingu atveju, mokėti paslaugos mokesčio, išskyrus administracines išlaidas, nereikės. Palankūs sprendimai priimti 95 iš 100 mūsų Centro „globojamose" bylose.
 
Norint kreiptis į teismą dėl skolų ir žalos atlyginimo išieškojimo, turėti teisinių žinių Jums nebūtina. Mūsų Centras įvertina bylos baigties galimybes, parenka palankiausią teisminio išieškojimo priemonę (teismo įsakymą arba ieškinį), paruošia visus reikiamus procesinius dokumentus, pasiūlo atstovavimą teisme, esant pagrindui – inicijuoja bankroto procedūrą, nukreipia dokumentą vykdyti (perduoda antstoliui).
 
Šią paslaugą rekomenduojame rinktis, jeigu:
 
· Norite užsitikrinti priverstinį teismo sprendimo vykdymą;
· Skolos ir žalos administravimo ir ikiteisminio išieškojimo būdai nedavė laukiamų rezultatų;
· Turite informacijos apie skolininko ar žalą padariusio asmens prastą finansinę padėtį;
· Norite, kad būtų taikomos laikinosios apsaugos priemonės (areštuotos skolininko ar žalą padariusio asmens sąskaitos, kilnojamas ir nekilnojamas turtas, nustatytas draudimas sudaryti tam sandorius ir kt.);
· Skolos ar kompensacijos už padarytą žalą sumas yra didelė;
· Skolininkas ar žalą padaręs asmuo ilgą laiką vengia grąžinti skolą ar kompensuoti padarytą žalą ir nėra nusiteikęs bendradarbiauti;
· Jūsų finansiniam stabilumui užtikrinti reikalingi „realūs pinigai".
 
Dėmesio! Šiai paslaugai taikoma ypač palanki atsiskaitymo sistema – iš anksto sumokate tik žyminį mokestį teismui ir pašto išlaidas, o likusią sumą – priėmus klientui palankų teismo sprendimą. Į paslaugos mokestį įskaičiuotos visos tarpinės išlaidos. „Sėkmės mokestis" mokamas tik sėkmingo priverstinio išieškojimo atveju.

 

 
kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai Į titulinį