KRAUNASI ...

NACIONALINIS ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRAS

 

     
 

NACIONALINIO ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRO reklaminis straipsnis "Druskininkų mėnuo"

JEIGU SKOLA TAPO „RONA"...

Lietuvoje labai dažnai kalbama apie ekonominį sunkmetį, todėl daugelis iš mūsų „perdegė" ir liovėsi ja tikėti. Tačiau realybė nėra džiuginanti: ima strigti tarpusavio atsiskaitymai tarp įmonių, girdime apie vėluojančias socialines išmokas, atlyginimus, apie tai, kad įmonės mažina darbuotojų skaičių ar net visai nutraukia savo veiklą. Sunkmečio metu nuostolių patiria tiek įmonių savininkai, tiek tie, kurie susiję su jomis darbo, komerciniais ir kitokiais ryšiais. Šioje situacijoje pradedama dairytis pagalbos: kas ir kaip pajėgtų suvaldyti situaciją, atgauti investuotus ar uždirbtus pinigus?
Siekiant materialinės gerovės, kaip ir renkantis gydytoją, svarbu pasirinkti profesionalų pagalbininką. Tokia yra teisinių paslaugų visoje Lietuvoje veikianti specializuota teisinių paslaugų bendrovė NACIONALINIS ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRAS (NŽSIC).

KODĖL VERTA RINKTIS ŠĮ CENTRĄ?

Pirma – Jūsų problemą perims kvalifikuotų specialistų būrys
.
Nacionaliniame žalos ir skolų išieškojimo centre (NŽSIC) dirba tik puikiai žalos ir skolų išieškojimo sritį išmanantys teisininkai. Į komandą suburti kvalifikuoti, suprantantys praktikoje iškylančias problemas advokatai, teisininkai, buvę prokurorai, teisėjai ir antstoliai. Plečiant veiklą, komandą papildė nauji perspektyvūs darbuotojai – atsakingai atrinkti iš didelio kandidatų skaičiaus.

Antra – Centras optimizuoja kliento išlaidas.

NACIONALINIS ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRAS mokestį už paslaugas nustato pagal Teisingumo ministerijos ir advokatūros patvirtintus įkainius. Atsižvelgiant į blogėjančią klientų finansinę padėtį ir siekiant suteikti palankaus klientui rezultato garantą, už paslaugas klientai gali atsiskaityti dalimis. Iš anksto klientas apmoka tik žyminį mokestį teismui ir pašto išlaidas, o likusi suma sumokama tada, kai priimamas klientui palankus teismo sprendimas. Be to, dedame maksimalias pastangas, kad visas kliento išlaidas už Centro paslaugas apmokėtų skolininkas.
Siekiant, kad klientas nepatirtų bereikalingų išlaidų, Centro specialistai informuoja apie bylos perspektyvumą.

Trečia – Centras teikia ne tik skolų ar žalos išieškojimo, bet ir prevencijos paslaugą.
NACIONALINIS ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRAS turi patikimą informaciją apie Lietuvos įmonių mokumą, įspėja klientus apie galimus finansinių operacijų padarinius. Klientui planuojant sudaryti sandorį su įmone, apie kurios finansinę padėtį neturima žinių, verta kreiptis į Centro specialistus, kurie patikrins jos finansinę būklę ir pateiks išvadą.
Kaip ir daugelis pasaulio skolų išieškojimo firmų, NACIONALINIS ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRAS teikia prevencinę spaudo paslaugą. Tai patikima finansinių atsiskaitymų kontrolės priemonė, padedanti užtikrinti, kad pirkėjai ar paskolos gavėjai atsiskaitytų nurodytais terminais ir tvarka. Centras patvirtina sąskaitas – faktūras, paskolų sutartis ir susijusius dokumentus firminiu spaudu, o klientai gauna prevencinę apsaugą nuo galimų skolų.
Užsienyje populiaru, kad apie skolininkus skelbia greta jų įstaigų vaikštantys vadinamieji „skolų zuikiai". Mūsų centro skolininkų viešinimo politika kitokia: susitarus su klientais žinia apie tokius skleidžiama internete, o užsakovui pageidaujant – ir spaudoje.

Ketvirta – Centras teikia paslaugas net tuo atveju, kai skolininkas yra užsienyje.
Centras turi galimybę surasti skolininką visose Europos šalyse ir sėkmingai atlikti skolos išieškojimo procedūrą.

Penkta – Centras apima visą Lietuvą.
Centras turi sėkmingai veikiančius filialus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Marijampolėje, Šiauliuose, Utenoje ir Druskininkuose.

Taigi nepamirškite

„Skola – ne rona, neužgis", tačiau kvalifikuota NACIONALINIO ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRO teisininkų komanda „išgydys" jūsų piniginės žaizdą.
Ypatingas pasiūlymas juridiniams asmenims! Šiuo metu populiarėja ofšorinių juridinio asmens darbuotojų praktika. NACIONALINIS ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRAS siūlo sudaryti pastovias teisinio aptarnavimo sutartis su juridiniais asmenimis, padedant sutaupyti lėšų, išleidžiamų pastovaus įmonės juristo algai. Vietoje 1500 - 5000 litų, kurie kas mėnesį mokami etatiniam teisininkui, NACIONALINIAM ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRUI kas mėnesį mokėsite 600–800 litų, be to, turėsite garantiją, kad, esant galimybei, šios išlaidos bus priteistos iš skolininko.

<<atgal

 

 
kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai Į titulinį