KRAUNASI ...

NACIONALINIS ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRAS

 

     
 

Į GREITŲJŲ PASKOLŲ VERSLĄ JAU ĮSISUKO IR LOMBATDAI

Įkeisti asmeninį daiktą lombardui ir taip pasiskolinti šimtinę kitą litų. Šitaip atlyginimo dienos laukia vis daugiau gyventojų. Lombardų šeimininkai tikina, kad nuo praėjusio rudens klientų išaugo iki pusantro karto, o apyvarta stryktelėjo trečdaliu. Į lombardus nešami mobilieji telefonai, ant svarstyklių lėkštelės sugula nuo piršto numauti sutuoktuvių žiedai. Vis dažniau duris praveria tie patys lankytojai – ilgainiui jie tampa nuolatiniais klientais, kuriems kas mėnesį prireikia greitosios lombardų paskolos, rašo "Lietuvos rytas".

Apie 30 litų – už gramą aukso. Tiek moka lombardo šeimininkas, jei norite įkeisti papuošalą. Mėnesio palūkanos siekia 15-16 proc.

„Pastaruoju metu pas mus bumas. Kasdien ateina mažiausiai 30 žmonių. Kai kurie kelis mėnesius moka palūkanas, kad galėtų ilgainiui išsipirkti savo daiktus“, – pasakojo „Vilniaus juvelyrikos“ parduotuvės, kuri teikia ir lombardo paslaugas, darbuotoja Irena Batrytė.

Ši parduotuvė įsikūrusi judrioje sostinės gatvėje, vos per keliolika metrų – dar viena iškaba „Lombardas“. Paėjėję kelis šimtus metrų tiek į vieną, tiek į kitą pusę taip pat rastumėte tokių įstaigų.

Šaltinis: www. delfi.lt

<<atgal

 

 
kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai Į titulinį