KRAUNASI ...

NACIONALINIS ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRAS

Ikiteisminis - Skolų išieškojimas ir Žalos išieškojimas

Skolu isieskojimas ir skolos isieskojimas, zalos išieškojimas

     
 

Ikiteisminis skolų ir žalos atlyginimo išieškojimas
 
Kreipimasis į teismą yra „ultima ratio" (lot. – "kraštutinė priemonė"), t.y. juo neturi būti piktnaudžiaujama. Mūsų centras jums siūlo gerą alternatyvą teisminiam procesui – skolų ir žalos ikiteisminį administravimą. Ši paslauga teikiama, kai asmeniui yra padaryta žala arba skola jau susidariusi (mokėjimo terminai suėję). Ji garantuoja, kad prieš Jums įsiskolinusį ar žalą padariusį asmenį bus pradėta ikiteisminė skolų ar žalos išieškojimo procedūra.
 
Užsisakius ikiteisminio žalos ar skolos išieškojimo paslaugą, pateikę skolą ar žalą įrodančius dokumentus ir paaiškinę skolos susidarymo aplinkybes ir informaciją apie skolininką, mūsų Centras susisieks telefonu su skolininku ar žalą padariusiu asmeniu, nusiųs įspėjimą apie pareigą kompensuoti žalą ar sumokėti skolą, įskaitant delspinigius (palūkanas), dės maksimalias pastangas, kad būtų pasirašytas skolos ar žalos pripažinimo ir pasižadėjimo padengti įsiskolinimą per numatytą terminą dokumentas, taip pat, kad skolos išieškojimo išlaidas (mokestį už paslaugą) padengtų skolininkas ar žalą padaręs asmuo.
 
Dėmesio!
Šiai paslaugai taikoma ypač palanki atsiskaitymo sistema – iš anksto sumokate tik sumą, padengiančią mūsų administracines išlaidas, o pilną paslaugos mokestį – tik sėkmingo ikiteisminio skolos ar kompensacijos už patirtą žalą išieškojimo atveju.

 

 
kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai Į titulinį