KRAUNASI ...

NACIONALINIS ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRAS

 

     
 

NACIONALINIS ŽALOS IR SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO CENTRAS
 
GREITAI, TEISĖTAI, VEIKSMINGAI!
 
Nacionalinis žalos ir skolų išieškojimo centras (NŽSIC) – visos Lietuvos teritoriją apimanti specializuotų teisinių paslaugų bendrovė, įsteigta ekonominio sunkmečio kontekste.
 
Sunkmečio pasekmes pajuto ne vienas juridinis ar fizinis asmuo – ima strigti įmonių tarpusavio atsiskaitymai, vėluoja socialinės išmokos, atlyginimai, negrąžinamos paskolos, bandydamos išvengti atsakomybės bankrutuoja įsiskolinusios įmonės. Atsiskaitymai, atliekami nesilaikant nustatytų terminų, sukelia grandininę reakciją: kreditorius, su kuriuo vėluojama atsiskaityti, priverstas pažeisti atsiskaitymo su savo kreditoriais terminus, imti paskolas. Šioje situacijoje pagalbą gali suteikti skolų ir žalos išieškojimo profesionalai.
 
Profesionalių teisininkų komanda rūpinasi skolų prevencija, administruoja atsiskaitymus, susidariusią skolą ar žalą, (įmonės spaudo paslauga), parenka tinkamiausią žalos ar skolos išieškojimo priemonę, padeda išieškoti skolą ar žalą teisminiu ar neteisminiu būdu ar ją perima, įvertina ir informuoja apie žalos ar skolos išieškojimo tikimybę ir susijusias rizikas, skolininko ar kreditoriaus rizikos klasę, mokumą, tarpininkauja santykiuose su skolininkais ar kreditoriais, antstoliais ir notarais, paruošia reikiamus procesinius dokumentus teismui (ieškinius, prašymus dėl teismo įsakymo išdavimo, atskiruosius, apeliacinius, kasacinius skundus), suteikia teisines konsultacijas, pirmines išvadas, atstovaus teismuose (advokato paslaugos) ir kitose institucijose.
 
 
Dėmesio! Kiekvienam fiziniam ar juridiniam asmeniui pasiūlysime individualiai pritaikytą paslaugą, paslaugų komplektą, konkretų problemos sprendimo būdą. Taikome lanksčią tarpusavio susižinojimo, dokumentų pateikimo – paštu, elektroniniu paštu, telefonu, faksu, per siuntų tarnybas ir kt.– ir atsiskaitymo sistemą dalimis, kai pagrindinė suma sumokama tik teismui priėmus palankų sprendimą, o sėkmės mokestis – tik sėkmingo priverstinio išieškojimo atveju.
 
Mūsų centro veiklos spektras neapsiriboja vien žalos išieškojimu – teikiame įmonių steigimo, registravimo, likvidavimo, prekių ženklų, pramoninio dizaino registravimo, įmonių teisinio aptarnavimo, šeimos teisinių santykių, skundų Europos Žmogaus teisių teismui ir kitas teisines paslaugas.

 

 
kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai kontaktai Į titulinį